Wypożyczalnia dekoracji

W asortymencie znajdziesz produkty do aranżacji w różnych stylach. Oferowane produkty są wysokiej jakości. Dodatkowo na bieżąco poszerzamy swój asortyment, dlatego w razie pytań o brak lub dostępność produktu dzwoń lub pisz na stronie.
Świadczymy usługi na terenie Trójmiasta i Wejherowa oraz okolic (w promieniu do 50 km od Wejherowa Śmiechowa). Istnieje możliwość odbioru osobistego produktów z magazynu w Gdyni lub poprzez wysyłkę kurierską w dowolne miejsce w kraju. Koszty wysyłki i zwrotu pokrywa klient. Zapewniamy kuriera w obie strony, wszystkie przesyłki są ubezpieczone. Dekoracji szklanych oraz wielkogabarytowych ( napis Love) nie wysyłamy kurierem. Każdy produkt otrzymują Państwo czysty, nieuszkodzony, w pełni sprawny, przygotowany do użycia. Towar winien być zwrócony w takim stanie, w jakim do wypożyczyliśmy, a więc niezmienionym. Kaucja zwracana jest przy zwrocie towaru. Ewentualne zniszczenia będą pokrywane z kaucji.
W cenie zawarte jest czyszczenie asortymentu. Zabrania się prania wypożyczonych materiałów

Jak złożyć zamówienie?

  1. Wybierasz produkt/y, ilość i formę dostawy,
  2. Zamawiasz wypełniając nasz formularz kontaktowy,
  3. Wysyłasz zamówienie i czekasz na nasz kontakt w celu potwierdzenia dostępności produktów i przyjęcia zamówienia,
  4. Otrzymujesz umowę do zapoznania się. W umowie zawarte są między innymi takie zapisy jak kwota zadatku, należność i kaucja zwrotna oraz terminy płatności. Kaucja wynosi 30% wartości kompletnego zamówienia,
  5. otrzymaną od nas umowę formalizującą wypożyczenia dekoracji podpisujesz i wysyłasz,
  6. Zadatek wpłacany jest po podpisaniu umowy, natomiast pozostałą należność i kaucję zwrotną wpłaca się przed wysyłką/bezpośrednim odbiorem/dostawą.
  7. Odbierasz produkty w naszym magazynie zlokalizowanym w Gdyni bądź jeśli wybrałeś inny sposób dostawy produkty są wysyłane za dodatkową opłatą kurierem,
  8. A po uroczystości w terminie do 2 dni zwracasz wypożyczone produkty i finalnie rozliczasz się z nami.

Sprawdź naszą ofertę.

ZOBACZ CENNIK

W razie dodatkowych pytań, wątpliwości na każdym etapie realizacji zadzwoń lub napisz.

ZOBACZ CENNIK