Usługi

Dekoracja kościołów

Aby nadać urok ten bardzo ważnej ceremonii zaślubin warto powierzyć dekorowanie w ręce profesjonalnej firmy dekoratorskiej. Każda usługa jest realizowana przeze mnie w sposób zapewniający wysoką jakość, z zapewnieniem troski i dbałości o najmniejsze szczegóły.

Ceny już od 300 zł

Dekoracja sali weselnej

Chcesz, aby dekoracja była niepowtarzalna, pasowała do wnętrza sali, stylu Waszego wesela ? Przekaż udekorowanie sali mojej firmie dekoratorskiej, która dba o najwyższą jakość i profesjonalizm.

Ceny już od 1300,00 zł

Dekoracja samochodu do ślubu

Jesteście postawieni przed dylematem jak wystroić samochód, aby całość dekoracji była dopasowana do stylu wesela, dekoracji kościoła. Warto, aby takie detale przekazać w ręce mojej firmie dekoratorskiej, która zadba o detale i sprawi, aby ta uroczystość była wyjątkowa i niepowtarzalna.

Ceny ustalane indywidualnie

Dekoracje okolicznościowe, eventowe i uroczystości rodzinnych

Masz dylemat jak ustroić salę na pierwszą komunię świętą, bądź jak udekorować stół na 18 urodziny. A może szukasz firmy do udekorowania studniówki, balu karnawałowego, imprezy firmowej. Powierzając tę usługę mojej firmie dekoratorskiej nie będziesz miał już dylematu. Zadbam o każdy szczegół.

Ceny ustalane indywidualnie

Dekoracje oraz ozdoby okolicznościowe

Moja firma dekoratorska wykonuje dekoracje i ozdoby dbając o najmniejszy szczegół jednocześnie zapewniając wysoką jakość.

Ceny od 28 zł.

Wypożyczalnia

Jeśli z pewnych względów nie chcą Państwo korzystać z usługi dekoratorskiej, to proponuję alternatywę – skorzystania z wypożyczalni ślubnej i okolicznościowej. Zapraszam do zapoznania się z ofertą. W wypożyczalni dostępne są m.in. pokrowce na krzesła, kokardy, dywany oraz hit sezonu – napis LOVE.

zobacz więcej…